CZ | EN | DE | IT

PÁROVÁNÍ JÍDLA S PIVEM

3.1.2020

Milí hosté, doufáme, že jste vkročili do nového roku tou pravou nohou a věříme, že nám zachováte přízeň i v roce 2020. Hned ze začátku roku jsme pro Vás připravili další speciální nabídku, u které jsme pro Vás propojili skvělou chuť našeho piva se specialitami, které pro Vás připravil tým našich kuchařů. Přijďte vyzkoušet jak spolu vše báječně ladí. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

 

TERINKA z UZENÉHO KOLENE s nakládanou zeleninou a domácím chlebem (1)

0,4l EXTRA CHMELENÁ 12°

Zlatá barva byla docílena kombinací plzeňského a bavorského sladu. Pivo je středně prokvašené, tudíž v něm zůstává i vyšší plnost, která je ještě umocněna bavorským sladem. Excelentní čirost, která v kombinaci s barvou má opravdovou jiskru. Chmelen je celkem pěti dávkami chmele, čímž získal výraznou chmelovou vůni a současně i vyšší hořkost. Na varně je chmelen 3x, čtvrté a páté chmelení probíhá „za studena“, což zharmonizuje jeho jemnou chmelovou chuť.

 

100g

149,-

VEPŘOVÁ LÍČKA na ČERNÉ BARBOŘE s brambrovou kaší (1,7,9)

0,4l ČERNÁ BARBORA

Vyladěný poměr 4 druhů sladů, hořkých odrůd chmelů, vlastního kmene pivovarských kvasinek a vlastní pivovarské vody, dávají Barboře unikátní plnou chuť, ve které vítězí hořkost na sladkostí. Připočtěme si k tomu tradiční způsob kvašení v otevřených kádích spilky, studené dozrávání v ležáckých tancích a máme před sebou pivo s příjemně sladovou, karamelově-kávovou chutí a výrazně tmavou – až černou barvu.

150g

239,-

TVARŮŽKOVÝ ZÁVIN z listového těsta (1,3,7)

0,4l Nefiltr

Základem je chuť poctivého českého piva, doplněna chutí pšenice inspirována Německem a doplněna hravou chutí Belgie skrz koriandr a ovoce.

Nefiltrovaný spodně kvašený ležák s podílem pšeničného sladu. 2 druhy sladů (český polabský a pšeničný), 3 druhy chmele.

120g

139,-

CELÉ MENU Terinka z uzeného kolene, Vepřová líčka na Černé Barboře, Tvarůžkový závin

Podáváme vždy se šnytem párovaného piva

370g

509,-

 

Sledujte nás na facebooku @PotrefenaHusaOlomouc

 

                                                     

 

 

 

Zpět

Ostravárna u Jubilejní