CZ | EN | DE | IT

ŠÉFKUCHAŘ/KA DO POTREFENÉ HUSY OLOMOUC

Společnost Jaroslav Mašlaň s.r.o., působící na gastronomické scéně již více než 20 let, v současné době provozuje restaurace Potrefená husa v Olomouci a Ostravarna U Jubilejní v Ostravě, cocktailové bary Co kdyby…® v Ostravě a Havířově a CITY CAFE v Bohumíně.
Jste energický, máte organizačního ducha a baví Vás gastronomie?
Umíte vést tým 10 lidí?
Pak jste to právě vy, kdo by měl stát na pozici ŠÉFKUCHAŘ v čele kuchyně POTREFENÉ HUSY!

CO VÁS ČEKÁ
• zodpovědnost za plynulý chod kuchyně, dodržování konzistentní kvality produktů na vysoké úrovni
• spolupráce na tvorbě nabídky jídelního lístku včetně poledního menu, speciality, speciální příležitosti, catering
• odpovědnost za výběr a nákup potravin, kontrola zásob
• personalistika - nábor, udržení a rozvoj zaměstnanců kuchyně, spoluzodpovědnost za řízení personální finanční náročnosti

POŽADUJEME
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• praxe na obdobné pozici
• spolehlivost a pracovitost, zodpovědnost, svědomitý přístup
• pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
časová flexibilita

NABÍZÍME
• dlouhodobou stabilitu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• profesní školení nejen u profesionálů z F&B Concepts
• zaměstnanecké benefity, profesionální kolektiv
• seberealizaci a zajímavou poctivou výplatu vždy v termínu

V případě zájmu odpovězte v tomto příspěvku, nebo zašlete životopis na: kariera@husa-olomouc.cz nebo volejte na 608 748 297

Ostravárna u Jubilejní